Taniec z ogniem

Flow Visual Shows

Pokazy wizualne z wykorzystaniem ognia, laserów, światła LED, pirotechniki, efektów FX
flow visual shows

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej utytułowanych grup tańca z ogniem w Polsce. W 2005 roku zaczęła się nasza historia, od 2008 roku działamy już w pełni profesjonalnie. Ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z ogniem jest gwarantem profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Naszą grupę tworzą pasjonaci, ludzie o nietypowych umiejętnościach kuglarskich oraz nieszablonowym sposobie myślenia o życiu. Nasi tancerze ognia to osoby doświadczone i kreatywne, ciągle poszukujące nowych wyzwań i sposobów artystycznego wyrazu.


Dziękuję Wam za pokaz na naszym weselu! Nie spodziewaliśmy się takiego show, było naprawdę super, do teraz jesteśmy pod wrażeniem!

W ciągu wieloletniej działalności mieliśmy okazję współpracować z dziesiątkami gmin, ośrodków kultury i firm. Tworzyliśmy imprezy masowe, tańczyliśmy z ogniem na imprezach typu VIP oraz na setkach wesel. Pokazy ogniowe w naszym wykonaniu podbiły również kilka europejskich miast.

Nasza grupa jest organizatorem KROTOSZYŃSKIEGO FESTIWALU OGNIA

krotoszyński festiwal ognia

Jesteśmy pomysładowcami oraz współorganizatorami jednego z największych festiwali ogniowych w tej części Europy! Nasz festiwal przyciągnął do Krotoszyna najlepszy grupy fireshow z całej Europy, a pokazy odbywały się w na specjalnie do tych celów wybudowanej scenie. Tłumy mieszkańców Krotoszyna i nie tylko mogły przez cały dzień uczestniczyć w ogniowych animacjach, oraz w

ogniste dziewczyny

Dlaczego taniec z ogniem?

Widowiskowy, oryginalny i niesztampowy sposób, aby zaskoczyć gości na swoim imprezie i sprawić, że to właśnie ten event czy wesele zapadnie im głęboko w pamięci. Pokazy ognia, jakie oferujemy, to gwarancja udanej zabawy!

ogniste dziewczyny

Jaki ma przebieg nasz program tańca z ogniem?

Podczas trwania naszego ogniowego programu są Państwo od początku do końca w naszych rękach. Zazwyczaj o umówionej godzinie po wszystkich gości przychodzi jeden z tancerzy ognia, aby zaprowadzić ich na miejsce gdzie odbywał się będzie pokaz. Nasza scena jest już wcześniej przygotowana, jej granicę stanowią klimatyczne płonące pochodnie. Przed pokazem krótkie wprowadzenie oraz przywitanie gości i zaczynamy! Pierwszy punkt programu to fireshow, także goście bardzo szybko wprowadzeni są w klimaty ogniowe. Następnie przechodzimy do wspólnych animacji z ogniem, czyli najpierw odważnych śmiałków zapraszamy do wspólnego tańca a następnie tych jeszcze bardziej odważnych uczymy ziać ogniem. Wszystkie te elementy powodują, że nasz taniec z ogniem jest bardzo interaktywny i pozwala widzom bawić się razem z nami.

zianie ogniem
ad banner