firewalking

Firewalking - poczuj moc gorąca!

Chodzenie po żarze, firewalking, to nie tylko zabawa. To przede wszystkim szybki kurs przełamywania własnych barier i ograniczeń umysłu. Doświadczony instruktor w trakcie trwania animacji odkryje przed gośćmi wszystkie tajniki sztuki chodzenia po węglach. Opowie o aspektach fizycznych oraz psychicznych tej sztuki, któa na pierwszy rzut oka wydaje się pomysłem tyleż nierealnym co zwariowanym.

chodzenie po ogniu

Chodzenie po żarze to zabawa i motywacja w jednym!

Przejście wszystkich po rozrzażonych węglach odbywa się pod czujnym okiem instruktora po udzieleniu odpowiednich wskazówek. Nasze animacje wydają się zwariowaną zabawą, ale dla uczestników stanowią znakomitą szkołę przełamywania własnych barier, co może przydać się niejednokrotnie w życiu prywatnym oraz zawodowym. Program składa się z kilku elementów:

  • Przejście po ścieżce z rozżarzonych węgli
    Pod stopami skwierczące 600 stopni celcjusza, w powietrzu unosi się gorąc, na śmiałku skupiony wzrok kolegów i koleżanek... Nie jest to łatwy moment, ale ci, którzy się odważą, na pewno poczują ogromną satysfakcję. W końcu niewiele jest wśród nas osób, które chodziły po ogniu!
  • Przystawka - nauka ziania ogniem
    Nie od razu przechodzimy do konkretów. Gości należy odpowiednio rozgrzać i nastroić do spotkania ze ścieżką ognia. Dlatego najpierw proponujemy mały toast na odwagę... ale będzie to toast ognisty, podczas którego nauczymy Państwa ziać ogniem!
  • Słodki deser - certyfikaty
    Przejście po ścieżce z węgli to ogromne przeżycie i rzecz tak niewiarygodna, że nie wszyscy pewnie w to uwierzą. Dlatego zadbaliśmy również o to - każdy śmiałek, który spróbuje swych sił w firewalking dostanie od nas pamiątkowy certyfikat.
chodzenie po węglach

Bezpieczeństwo firewalking

Czy przejście po rozgrzanej do czerwoności ścieżce węgli jest możliwe bez poparzeń? Owszem. Zasad jest jedna - należy stosować się do wskazówek naszego instruktora. Od wielu lat prowadzimy podobne programy, mamy odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Nasi instruktorzy byli szkoleni prze pierwszy w Polsce teatr ognia Salamandra. O chodzeniu po żarze mamy ogromną wiedzę, którą dzielimy się z uczestnikami animacji. Prawidłowo wykonane przejście przez węgle jest bezpieczne dla uczestników. Przygotowjemy ścieżki o długości od 3 do 4 metrów, co jest niewielką długością.

węgle

Czy ścieżka ognia wytrzyma deszcz?

Na miejsce przywozimy ze sobą namioty, które w razie deszczu chronią ścieżkę do firewalking. W razie potrzeby możemy również zabezpieczyć podłoże przed wypaleniem i działaniem wysokiej temperatury. W zależności o miejsca oraz typu podłoża dostosujemy ścieżkę w odpowiedni sposób.

firewalking

Chodzenie po ogniu w dzień?

Jest możliwe, jednak traci wiele ze swojego uroku. Zarówno żar jak i ogień w porze wieczornej wygląda najpiękniej, najbardziej tajemniczo i urokliwie, dlatego rekomendujemy rozpoczęcie animacji ogniowych już po zmroku.

chodzenie po ogniu
ad banner