pokaz na wesele

Multimedialny taniec z ogniem

Zjawiskowe połączenie światła laserowego oraz ognia. Jedyny taki pokaz tańca z ogniem o bardzo nowoczesnym i multimedialnym charakterze. Światło lasera skierowane jest w stronę publiki, mapując widzów w trakcie pokazu. Używamy lasera europejskiej produkcji, obejrzeć o mocy 3w, zdolnego do wyworzenia każdego koloru z palety barw RGB.

weselne fireshow

Tancerze ognia w laserowej feeri barw.

Laser mapping zaprogramowany jest do muzyki, dzięki czemu pięknie współgra on z tancerzami z ogniem na scenie. Podczas pokazu wytwarzamy niewielkie ilości dymu, w których promienie lasera uwidaczniają się w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Proponujemy pełną synchronizację kilku elementów - ognia, światła oraz pirotechniki. Wszystko to powoduje, że nasz pokaz jest jedynym w swoim rodzaju show w Polsce.

taniec z ogniem na wesele

Świetlno-ogniowe show.

Podczas pokazu wszystkie najbardziej widowiskowe sprzęty do tańca z ogniem, dodatkowo wiele efektów specjalnych, zianie ogniem, połykanie ognia, widowiskowe choreografie i klimatyczne fireshow. Dodatkowo, w trakcie naszego pokazu wplatamy efekty pirotechniki scenicznej.
Najlepsze warunki na tego typu pokaz to maksymalnie wyciemnione miejsce, w którym jedynym źródłem światła będzie nasz laser oraz ogień.

fireshow poznań

Płonące instalacje - idealne na Twój event!

Płonące litery bez ograniczeń!

Świetny sposób, aby stowrzyć z nami pokaz przygotowany specjalnie na Twój event. Możemy wykonać dowolnej długości płonący napis, który odpalony w odpowiednim momencie pokazu będzie stanowił piękne tło dla tancerzy ognia. Napis zawsze ozdabiamy pirotechniką sceniczną, a czas jego płonięcia to 4 minuty. Znakomita opcja dla tych, którzy organizują event okolicznościowy i w oryginalny sposób chcą podkreślić jego indywidualny charakter.

fireshow poznań

Nie tylko pokazy tańca z ogniem!

VIDEO BUDKA SLOW MOTION

Oryginalna atrakcja na różnego typu spotkania firmowe! Zapomnij o fotobudce - nasza video budka SLOW MOTION to zabawa o dwa poziomy lepsza! Podczas imprezy budujemy specjalny plan filmowy, na którym nagrywamy scenki z udziałem gości w technologii slow motion. Podczas animacji zapewniamy podgląd na żywo nagranych scenek, a po imprezie przygotoujemy profesjonalnie zrealizowany filmik z wykorzystaniem wszystkich nagranych scenek.

visual poi
ad banner