pokaz pirotechniczny

Taniec z ogniem - pokazy ogniowo-pirotechniczne

Nasze pokazy to nie tylko ogień, ale też duża ilość scenicznych efektów specjalnych. Przy realizacji pokazu ogniowo-pirotechnicznego korzystamy profesjonalnego sprzętu pirotechnicznego. Wszystkie efekty posiadają atest efektów scenicznych. Kolejne wybuchy efektów są ściśle zsynchronizowane z muzyką, dzięki czemu show jest bardzo oryginalne i widowiskowe. Ogromną zaletą tego typu połączenia ognia i pirotechniki scenicznej jest fakt, że realizacja takiego pokazu nie wymaga specjalnych pozwoleń związanych z pokazami pirotechniki wysokiej. Dzięki temu nasze pokazy można realizować w miejscach, gdzie pokaz pirotechniczny byłby niebezpieczeny dla otoczenia lub niewykonalny.

pirotechnika sceniczna

Pokazy pirotechniczno-ogniowe na różne eventy

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, możemy przygotować show ogniowy z różnym rozmachem. Korzystamy przy tym z szerokiej gamy różnego typu efektów scenicznych, które dobieramy odpowiednio do natężenia muzyki w pokazie. Poniżej przedstawiamy kilka opcji, które wielokrotnie wykonywaliśmy podczas różnego rodzaju eventów:

    iskry pirotechniczne
  • TANIEC Z OGNIEM + PIROTECHNIKA MINI
    Wersja pokazu rekomendowana na eventy do ok. 300 osób. W tym show używamy efektów pirotechnicznych do ok. 3m wysokości. Za plecami tancerzy ustawiamy co najmniej 3 punkty pirotechniczne, tworzące piękne tło dla tancerzy z ogniem.
  • pokaz pirotechniczny
  • TANIEC Z OGNIEM + PIROTECHNIKA MAXI
    Najbardziej spektakularny z naszych pokazów. Rekomendowany na eventy prestiżowe bądź imprezy masowe. Wykonywany przez nas między innymi podczas obchodów poznańskich wianków w 2016 roku - imprezy dla wielu tysięcy poznaniaków zgromadzonych nad brzegami Warty. Efekty pirotechniczne podczas tego show osiągają nawet 30 metrów, a ich natężenie jest bardzo duże. Zapewniamy, ze po obejrzeniu tego pokazu, jedynie co pozostanie to wykrzynąć... WOW!!
efekty sceniczne
ad banner