pokaz na wesele

Taniec z ogniem na wesele
GATSBY SHOW!

Pokaz fireshow w stylu lat 20', z dużą ilością efektów specjalnych, wielką dawką humoru oraz dozą zabawy z gośćmi. To właśnie ta mieszanka sprawia, że nasz pokaz jest najchętniej wybieranym przez Pary Młode pokazem weselnym!

weselne fireshow

Dlaczego nasz pokaz tańca z ogniem jest tak wyjątkowy?

Gwarantujemy nie tylko fireshow na najwyższym poziomie, ale również organizujemy integrację Twoich weselnych gości. Każdy nasz program ogniowy składa się z 3 elementów:

  • POKAZ FIRESHOW pt. GATSBY SHOW!
    pokaz ogniowy 3-krotnie nagradzany na róznych ogólnopolskich konkursach fireshow. Taniec z ogniem w stylu lat 20' z udzialem 4 tancerzy, muzyka inspirowana filmem "The great gatsby", choreografie i efekty specjalne scisle wspólgrajace z muzyka. W czasie pokazu min.: plonace serce, czary z zielonym ogniem, polykanie ognia, zianie ogniem, stroje z epoki, klimatyczne uklady, 4 doswiadczonych tancerzy z ogniem, pirotechnika sceniczna, interakcja z widzami, oryginalny sprzet fireshow - jednym slowem wypas:).
  • BIS Z UDZIALEM GOSCI
    Stawiamy nie tylko na swietne show, ale tez na wspólna zabawe wszystkich weselnych gosci. Po naszym pokazie nie bedzie to juz takie samo wesele - dzieki integracji zabawa potoczy sie w o wiele weselszej atmosferze.
  • SESJA ZDJĘCIOWA
    Dla naszych Par Młodych przygotowujemy płonące serduszko, które jest zawsze elementem naszego show. Natomiast po pokazie przy gorącym sercu organizujemy sesję zdjęciową!
taniec z ogniem na wesele

Czas trwania opisanego powyżej programu ogniowego to 30 minut.
W tym czasie podbijemy serca Państwa gości i sprawimy, że wesele nie będzie już takie same! Lata doświadczeń i dziesiątki zadowolonych Par Młodych pozwalają nam z pewnością stwierdzić, że GATSBY SHOW to właśnie taniec z ogniem, jakiego szukaliście!

fireshow poznań

Nie tylko taniec z ogniem!

VISUAL POI

Jest to jeden z dodatków proponowanych do pokazu. Nowoczesny sprzęt VISUAL PIXEL LED umożliwia wyświetlanie dowolnych grafik i napisów, które powstają w powietrzu podczas tańca ze światłem. Jednym słowem, można napisać czy narysować światłem w powietrzu cokolwiek – serduszko, imię ukochanej czy ukochanego, podziękowania dla rodziców, gości… Pełna dowolność! Sprzęt jest programowany do muzyki, co potęguje niezwykłe wrażenie.

visual poi

Jak widać, pokaz tańca z ogniem na weselu to wydarzenie spektakularne i zapadające w pamięć. Sprawnie przeprowadzony program gwarantuje dobrą zabawę dla wszystkich. Oprócz wymienionych wcześniej zalet (ogniowa sesja foto to według nas bardzo mocny argument!) ma jeszcze jedną – zapewnia uwagę gości naprawdę na długo. O ile pokaz fajerwerków to zazwyczaj około 3-5 min, tak fireshow przykuwa uwagę na blisko pół godziny. Jeśli chcemy odciągnąć gości od stołów i zintegrować ze sobą trudno o lepszy sposób:)

pokaz weseleny
ad banner