taniec z ogniem

Taniec z ogniem - eventy firmowe

Nasze fireshow na eventy firmowe to zróżnicowana oferta pokazów tańca z ogniem oraz różnych typów efektów specjalnych. W zależnośći od wielkości eventu oraz Państwa oczekiwań, możemy przygotować pokaz ogniowy dla małych grup, oraz kompletne widowisko ogniowe, na duże i prestiżowe imprezy.

pojki ogniowe

Zobacz, jakie pokazy ogniowe możemy zapronować!

Posiadamy nie tylko doświadczenie w samej sztuce tańca z ogniem, ale również najlepsze europejskie sprzęty, służące do wytrwarzania różnego rodzaju efektów specjalnych. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu następujące rodzaje show:

  • POKAZ TAŃCA Z OGNIEM pt. GATSBY SHOW!
    Rekomendujemy na mniejsze eventy, do ok. 200-300 osób. Oprócz cześci pokazowej, proponujemy również zabawy integracyjne dla gości. Po pokazie wspólny taniec z ogniem, oraz nauka ziania ogniem dla chętnych! Dzięki naszym zabawom, goście zobaczą tylko oryginalny i dynamiczny pokaz ognia, ale również zintegrują się podczas wspólnych ogniowych animacji.
  • POKAZ OGNIOWO-PIROTECHNICZNY
    Na większy i bardziej prestiżowe eventy proponujemy widowisko ogniowo-pirotechniczne, łączące w sobie nasz najlepszy pokaz fireshow oraz profesjonalne efekty pirotechniki scenicznej. Szczegóły zobacz TUTAJ.
  • POKAZY MULTIMEDIALNE
    Nie ograniczamy się do tańca z ogniem, posiadamy równiez bardzo szeroką gamę efektów, które mogą nasze show wynieść na inny poziom. Proponujemy min. unikatowy pokaz będący połączeniem ognia oraz światla laserów. Spektakularny efekt gry światła i płomieni. Szczegóły przedstawiamy TUTAJ.
ogniowe hula hop

Dlaczego taniec z ogniem to dobry pomysła na event?

Co tu dużo mówić - atrakcji na wieczorny event jest do wyboru mnóstwo. Dlaczego więc wybrać akurat nasz taniec z ogniem? Odpowiedź nasuwa się sama - widowiskowość, oryginalność i interakcja. Te trzy przymioty najlepiej opisują nasze show. Dodatkowo, naszym atutem jest wszechstronność, która pozwala na dobranie odpowiedniego pokazu do rozmiaru oraz rangi organizowanego eventu. Jako firma współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi na terenie całego kraju, co również świadczy o jakości naszych usług.
Nasze programy ogniowe prowadzone są barwnie, na każdym evencie mamy swojego konferansera, który dba o odpowiedni przebieg atrakcji. W czasie trwania programu tańca z ogniem goście są w naszych rękach, przeprowadzamy wszystkie animacje od początku do końca, dzięki czemu całość przebiega sprawnie i bez nieporozumień.

ogniowe zabawy

Płonące instalacje - idealne na Twój event!

Płonące litery bez ograniczeń!

Świetny sposób, aby stowrzyć z nami pokaz przygotowany specjalnie na Twój event. Możemy wykonać dowolnej długości płonący napis, który odpalony w odpowiednim momencie pokazu będzie stanowił piękne tło dla tancerzy ognia. Napis zawsze ozdabiamy pirotechniką sceniczną, a czas jego płonięcia to 4 minuty. Znakomita opcja dla tych, którzy organizują event okolicznościowy i w oryginalny sposób chcą podkreślić jego indywidualny charakter.

fireshow poznań

Nie tylko pokazy tańca z ogniem!

VIDEO BUDKA SLOW MOTION

Oryginalna atrakcja na różnego typu spotkania firmowe! Zapomnij o fotobudce - nasza video budka SLOW MOTION to zabawa o dwa poziomy lepsza! Podczas imprezy budujemy specjalny plan filmowy, na którym nagrywamy scenki z udziałem gości w technologii slow motion. Podczas animacji zapewniamy podgląd na żywo nagranych scenek, a po imprezie przygotoujemy profesjonalnie zrealizowany filmik z wykorzystaniem wszystkich nagranych scenek.

visual poi
ad banner